«زیرساخت احراز هویت برخط قوه قضاییه» افتتاح شد

به گزارش الف، زیر ساخت احراز هویت برخط قوه قضائیه توسط شرکت دانش‌بنیان پارت و دو شرکت دانش‌بنیان دیگر با هدف تسریع و تسهیل فعالیت‌های الکترونیکی و تکریم مراجعان افتتاح شد.

حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضاییه در این مراسم اظهار داشت: احراز هویت، از جمله موضوعات بسیار مهم در همه دستگاه‌ها از جمله دستگاه قضایی و گامی دیگر در راستای اهداف سند تحول دستگاه قضایی و تسریع و تسهیل توام با تکریم مراجعان به دستگاه قضایی است است.

عیسی زارع پور رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه نیز با اشاره به الزامات فرآیند‌های الکترونیک گفت: ارائه خدمات آنلاین و الکترونیک سه مرحله اعم از احراز هویت، اعتبار سنجی اسناد الکترونیکی و امضای دیجیتال را شامل می‌شود.

وی گفت: برای ایجاد و تکمیل زیرساخت احراز هویت برخط قوه قضاییه، از تمام شرکت‌های دانش‌بنیان که در این حوزه دارای سابقه بودند دعوت به همکاری کردیم و سرانجام با سه شرکت دانش‌بنیان به عنوان کارگزار شروع به کار کردیم.

لازم به ذکر است شرکت دانش‌بنیان پارت با در اختیار داشتن بزرگ‌ترین مجموعه سرمایه انسانی هوش مصنوعی کشور یکی از این شرکت‌هاست.
نزدیکترین قالیشویی شهرزیبا 44357340

سرویس رایگان برای ساکنین منطقه شهرزیبا

قالیشویی آراد ارائه خدمات ویژه شستشوی مکانیزه با دستگاه های تمام اتوماتیک 

????????????

 02144822309

02144357340

قالیشویی نزدیکترین قالیشویی شهرزیبا 44357340

با ورود به صفحه اینستاگرام قالیشویی آراد میتوانید از خدمات ما دیدن نمایند قالیشویی آراد


چاپ   ایمیل

درباره ما

قالیشویی آراد یکی از اولین قالیشویی هایی می باشد که در سطح شهر تهران فعالیت خود را آغاز نموده است . این قالیشویی در ابتدا با یک تیم کوچک و در فضایی محدود کار خود را شروع کرد . با گذشت زمان و افزایش حجم سفارش مدیران قالیشویی آراد با افزایش پرسنل و افزودن به فضای کارخانه توانستند سهم بیشتری از این بازار را پشتیبانی نمایند .

تمام هدف پرسنل و مدیران قالیشویی آراد ارائه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان همشهری و جلب رضایت شماست .

آمار بازدیدکنندگان

793853
امروزامروز1199
دیروزدیروز1945
این هفتهاین هفته6236
این ماهاین ماه54645
کلکل793853
3.232.133.141
US