جنایت هولناک خانوادگی در مرند

به گزارش همشهری آنلاین، سرهنگ محمد جلیلیان اظهار کرد: شامگاه شنبه ۲۰ دی پس از تماس تلفنی با فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر انتقال یک مرد مجروح به بیمارستان، مأموران انتظامی در محل حضور یافتند. در بررسی‌های اولیه مشخص شد مرد میانسال بر اثر ضربات چاقو در قسمت‌های مختلف بدن و شکستگی لگن با اورژانس به بیمارستان منتقل شده است. با توجه به مشکوک بودن موضوع، ماموران به منزل وی مراجعه کردند و با جنازه دختر مرد مواجه شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان مرند گفت: بر اساس تحقیقات اولیه، متوجه شدیم دختر فوت‌کرده دارای معلولیت ذهنی و اختلال روانی بوده و پدرش را با ضربه‌های چاقو زخمی کرده است. در این میان پدر هم با فشار دادن گردن دختر او را به قتل رسانده است. تحقیقات پلیس و مراجع قضایی برای حصول نتیجه نهایی از جزئیات این اتفاق هنوز ادامه دارد و جزئیات دقیق‌تر از سوی مراجع قضایی اطلاع‌رسانی خواهد شد. پدر زخمی پس از یک روز در بیمارستان فوت کرد.
قالیشویی در منطقه بیست ویک تهران 44357340

قالیشویی آراد ارائه خدمات ویژه شستشوی مکانیزه با دستگاه های تمام اتوماتیک

?????

02144357340

?❄?❄?❄?❄?❄?❄?❄?❄? قالیشویی قالیشویی در منطقه بیست ویک تهران 44357340قالیشویی آراد


چاپ   ایمیل

درباره ما

قالیشویی آراد یکی از اولین قالیشویی هایی می باشد که در سطح شهر تهران فعالیت خود را آغاز نموده است . این قالیشویی در ابتدا با یک تیم کوچک و در فضایی محدود کار خود را شروع کرد . با گذشت زمان و افزایش حجم سفارش مدیران قالیشویی آراد با افزایش پرسنل و افزودن به فضای کارخانه توانستند سهم بیشتری از این بازار را پشتیبانی نمایند .

تمام هدف پرسنل و مدیران قالیشویی آراد ارائه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان همشهری و جلب رضایت شماست .

آمار بازدیدکنندگان

773952
امروزامروز254
دیروزدیروز1384
این هفتهاین هفته13331
این ماهاین ماه34744
کلکل773952
3.239.109.55
US