تست رایگان کرونا در یکی از ایستگاه‌های متروی تهران

به گزارش ایسنا، سیدمجتبی تقوی‌نژاد معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری مترو تهران گفت: در ادامه طرح غربالگری شهید قاسم سلیمانی، معاونت فرهنگی و اجتماعی مترو با همکاری شرکت شهر سالم و دانشگاه علوم پزشکی تهران در ایستگاه مترو شوش اقدام به اخذ تست سریع کرونا می‌کنیم.

وی با بیان اینکه این طرح به منظور عدم مراجعه سرپایی به بیمارستان‌ها و شناسایی و نیز کاهش مبتلایان به ویروس کرونا انجام می‌شود، افزود: مسافران مترو در ایستگاه شوش می‌توانند با حضور در جایگاه انجام آزمایش و مراجعه به کارشناسان مربوطه به صورت رایگان مورد آزمایش قرار بگیرند. 

معاون فرهنگی شرکت بهره‌برداری مترو با بیان اینکه براساس برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته این تست فوری در ایستگاه مترو شوش که بزرگ بوده و فضای کافی آن موجب ازدحام نمی‌شود اخذ خواهد شد توضیح داد: این طرح موقتا از ایستگاه مترو شوش آغاز شده و بعد از بررسی و کسب نتایج امکان دارد در سایر ایستگاه‌ها نیز برپا شود.

به گفته تقوی‌نژاد، این برنامه در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی و با هدف توسعه و ارتقای فرهنگ سلامت اجتماعی و افزایش سلامت جسمانی مسافران مترو برگزار می‌شود.

وی گفت: تیم‌های اخذ تست سریع  تا ۲۸ دی‌ماه از ساعت ۹ تا ۱۳ در ایستگاه مترو مستقر هستند تا به صورت رایگان از مردم تست کرونا بگیرند.
قالیشویی سمت مرزداران 44171391

قالیشویی قالیشویی سمت مرزداران 44171391قالیشویی آراد


چاپ   ایمیل

درباره ما

قالیشویی آراد یکی از اولین قالیشویی هایی می باشد که در سطح شهر تهران فعالیت خود را آغاز نموده است . این قالیشویی در ابتدا با یک تیم کوچک و در فضایی محدود کار خود را شروع کرد . با گذشت زمان و افزایش حجم سفارش مدیران قالیشویی آراد با افزایش پرسنل و افزودن به فضای کارخانه توانستند سهم بیشتری از این بازار را پشتیبانی نمایند .

تمام هدف پرسنل و مدیران قالیشویی آراد ارائه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان همشهری و جلب رضایت شماست .

آمار بازدیدکنندگان

773870
امروزامروز172
دیروزدیروز1384
این هفتهاین هفته13249
این ماهاین ماه34662
کلکل773870
3.239.109.55
US