تکذیب شیوع کرونای انگلیسی در یزد

به گزارش فارس، دکتر ابراهیم سلمانی به دنبال انتشار خبری مبنی بر شناسایی بیمار مبتلا به کرونای انگلیسی در یزد اظهار کرد: تاکنون هیچ مورد کرونای انگلیسی در استان یزد گزارش نشده و این خبر کذب است. بر اساس دستورالعمل‌های ابلاغی از سوی وزارت بهداشت، تمام مسافرانی که از خارج استان و کشور قصد ورود به استان یزد را داشته باشند، پایش و بررسی می‌شوند.

وی اضافه کرد: اگر در بررسی‌های اولیه فردی مشکوک به هر نوع ویروس کرونا باشد، نمونه‌برداری و آزمایش می‌شود. در صورت نیاز برای تعین و تکلیف نهایی نمونه وی به تهران منتقل می‌شود و تا زمان نتیجه‌گیری فرد مشکوک به بیماری قرنطینه خواهد بود. بیماران مبتلا به کرونای انگلیسی هم دارای پی سی آر مثبت هستند، تشخیص اینکه فرد بیمار مبتلا به کدام نوع ویروس کرونا شده، در حال حاضر فقط در یک آزمایشگاه تهران انجام می‌شود.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یادآور شد: در حال حاضر ۱۵۲ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان یزد بستری و از این تعداد ۵۳ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه تحت درمان هستند. از ابتدای همه‌گیر شدن ویروس کرونا ۶۰ هزار و ۲۵۵ مورد نمونه‌گیری کرونا در این استان انجام شده که ۲۷ هزار و ۶۲۰ مبتلا شناسایی شدند.
قالیشویی در پاچنار 66523198

قالیشویی آراد ارائه خدمات ویژه شستشوی مکانیزه با دستگاه های تمام اتوماتیک در منطقه محدوده حوالی پاچنار و اطراف..

✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

02166523198

✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅ قالیشویی قالیشویی در پاچنار 66523198قالیشویی آراد


چاپ   ایمیل

درباره ما

قالیشویی آراد یکی از اولین قالیشویی هایی می باشد که در سطح شهر تهران فعالیت خود را آغاز نموده است . این قالیشویی در ابتدا با یک تیم کوچک و در فضایی محدود کار خود را شروع کرد . با گذشت زمان و افزایش حجم سفارش مدیران قالیشویی آراد با افزایش پرسنل و افزودن به فضای کارخانه توانستند سهم بیشتری از این بازار را پشتیبانی نمایند .

تمام هدف پرسنل و مدیران قالیشویی آراد ارائه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان همشهری و جلب رضایت شماست .

آمار بازدیدکنندگان

773951
امروزامروز253
دیروزدیروز1384
این هفتهاین هفته13330
این ماهاین ماه34743
کلکل773951
3.239.109.55
US