زلزله هرمزگان تاکنون بدون خسارت/ خسارات احتمالی در دست بررسی

مهرداد حسن زاده در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینکه صبح امروز زمین لرزه‌ ای به بزرگی ۴.۵ ریشتر در ساعت ۰۶:۲۰:۱۴ مرز خلیج فارس، جزیره قشم و کنگ‌ در هرمزگان را لرزاند، افزود: این زمین لرزه در طول جغرافیایی  ۵۵.۲۴، عرض جغرافیایی  ۲۶.۷۵ و در عمق  ۷ کیلومتری زمین رخ داده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان اظهار کرد: در ارزیابی‌های اولیه تاکنون گزارشی مبنی بر خسارت جدی دریافت نشده و خسارات احتمالی در دست بررسی است که گزارش نهایی خسارت پس از جمع بندی متعاقبا اعلام خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با دستور استاندار هرمزگان و رئیس ستاد پیشگیری، تمامی اعضای ستاد بحران استان و ستاد بحران شهرستان‌های بندلنگه و بندرخمیر و قشم نیز در آمادگی کامل هستند.
قالی شویی در محله سید خندان 88680027

قالیشویی قالی شویی در محله سید خندان 88680027
شستشوی انواع قالی ابریشم و قالی ابریشم بدون استفاده از مواد و به صورت تضمینی توسط قالیشویی آراد در محله سید خندان 

قالیشویی آراد  در محله سید خندان ارائه دهنده خدمات رفوع و مرمت فرش های کهنه برای ساکنان محترم توسط کارشناسان با تجربه

استفاده از ماشین آلات پیشرفته توسط قالیشویی آراد  در محله سید خندان به منظور افزایش کیفیت شستشو

پایین ترین نرخ قالیشویی  در سراسر تهران فقط درقالیشویی آراد  در محله سید خندان 

بکارگیری پرسنل مجرب و کارآزموده در روند شستشو و ارائه خدمات قالیشویی در محله سید خندان 

به منظور جلوگیری از چروک و شکستگی فرش پس از شستشو ، قالیشویی آراد  در محله سید خندان آنرا رول کرده و در کاور قرار می دهد سپس درب منزل شما تحویل داده

استفاده از مواد شوینده درجه یک در قالیشویی به منظور جلوگیری از صدمه به فرش ها بوسیله قالیشویی آراد  در محله سید خندان 

نحوه ثبت سفارش قالیشویی:

ابتدا با شماره 02188680027  تماس گرفته سپس آدرس دقیق و یک تلفن  به اپراتور قالیشویی در محله  سید خندان بدهید و منتظر باشید تا نیروهای ما به شما مراجعه نمایند و فرش های شما را تحویل بگیرند و رسید مربوطه را به شما بدهند .

هدف قالیشویی آراد  در محله سید خندان جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد

همین حالا با قالیشویی آراد  در محله سید خندان تماس بگیرید و از تخفیفات ویژه مشتریان سایت بهره مند شوید ( هر شماره فقط یکبار ) تنها کافی است پس از تماس باقالیشویی آراد  در محله سید خندان نحوه آشنایی از طریق سایت را بیان نمایید .قالیشویی آراد


چاپ   ایمیل

درباره ما

قالیشویی آراد یکی از اولین قالیشویی هایی می باشد که در سطح شهر تهران فعالیت خود را آغاز نموده است . این قالیشویی در ابتدا با یک تیم کوچک و در فضایی محدود کار خود را شروع کرد . با گذشت زمان و افزایش حجم سفارش مدیران قالیشویی آراد با افزایش پرسنل و افزودن به فضای کارخانه توانستند سهم بیشتری از این بازار را پشتیبانی نمایند .

تمام هدف پرسنل و مدیران قالیشویی آراد ارائه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان همشهری و جلب رضایت شماست .