احتمال ورود سازمان ملل به برگزاری یا عدم برگزاری المپیک

به گزارش فارس، کوان گاسپر نایب‌رئیس سابق کمیته بین‌المللی المپیک و عضو افتخاری این کمیته، پیشنهاد می‌کند سازمان ملل بتواند مکانی برای تصمیم گیری در مورد سرنوشت المپیک به تعویق افتاده توکیو باشد.

بازی‌های المپیک توکیو قرار است مردادماه سال آینده برگزار شود اما به دلیل شیوع ویروس کرونا، مخالفت‌هایی با برگزاری آن شده است.

توکیو و شهرهای مختلف ژاپن به دلیل شیوع ویروس کرونا، در شرایط اضطراری قرار گرفته‌اند.

گاسپر در این باره گفت: اگر به دنبال شخص ثالثی بودید که تشخیص دهد این مسئله به خاطر بحران کووید ۱۹ فراتر از مسئله‌ای است که مربوط به ورزش یا منافع ملی باشد، در این صورت می‌توان مواردی را به سازمان ملل مطرح کرد و با مشارکت و داوری آنها این سوال را پرسید که آیا المپیک برگزار خواهد شد یا خیر؟

کمیته برگزاری بازیهای توکیو و IOC اعلام کرده‌اند امکان تعویق دوباره بازی‌ها امکان پذیر نیست و در صورت فراهم نبودن شرایط المپیک لغو خواهد شد.

گاسپر گفت: ما قبلاً این کار را در IOC انجام داده و برای کمک به سازمان ملل رفته‌ایم چرا که ما در مورد چیزی صحبت می‌کنیم که به طور بالقوه قرار است نمایندگانی از 205 کشور را درگیر کند.
قالیشویی در منطقه دو طهران 44822309

قالیشویی آراد ارائه خدمات ویژه شستشوی مکانیزه با دستگاه های تمام اتوماتیک

??????

02144822309

❄?❄?❄?❄?❄?❄?❄?❄ قالیشویی قالیشویی در منطقه دو طهران 44822309قالیشویی آراد


چاپ   ایمیل

درباره ما

قالیشویی آراد یکی از اولین قالیشویی هایی می باشد که در سطح شهر تهران فعالیت خود را آغاز نموده است . این قالیشویی در ابتدا با یک تیم کوچک و در فضایی محدود کار خود را شروع کرد . با گذشت زمان و افزایش حجم سفارش مدیران قالیشویی آراد با افزایش پرسنل و افزودن به فضای کارخانه توانستند سهم بیشتری از این بازار را پشتیبانی نمایند .

تمام هدف پرسنل و مدیران قالیشویی آراد ارائه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان همشهری و جلب رضایت شماست .