فروش نوروزی میوه از ۱۶ اسفند / قالیشویی محدوده منطقه حصارک 44822309

 به گزارش فارس، سید سعید راد، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران درباره اجرای طرح نوروزی «تهران 1400» اظهارداشت: این طرح در چند نوبت به مرحله اجرا در می‌آید که نوبت نخست آن از 16 اسفند شروع می‌شود و در مرحله اول این طرح، انواع کالاهای فرآوری شده با 12 درصد تخفیف نسبت به قیمت مندرج برای مصرف‌کننده بر روی کالا در میادین میوه و تره بار عرضه می‌شود و به مدت یک ماه تا 16 فروردین ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه از 16 اسفند، انواع دستمال کاغذی و سایر محصولات سلولزی (دستمال توالت و دستمال حوله‌ای) و انواع کیسه فریزر و کیسه زباله با 12 درصد تخفیف عرضه می‌شود، اظهار کرد: برای انواع محصولات شوینده و پاک‌کننده که مصرف آنها در روزهای پایانی سال افزایش می‌یابد نیز 5 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است. 

 راد با بیان اینکه دومین مرحله این طرح از بیستم اسفند آغاز می‌شود و در آن بخش بیشتری از کالاهای فرآوری شده از جمله لبنیات با تخفیف عرضه می‌شود، تصریح کرد: در مرحله دوم این طرح، انواع شیر با 10 درصد تخفیف، کره با 5 درصد تخفیف و سایر انواع لبنیات با 7 درصد تخفیف در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد. 

وی با اشاره به اینکه در این مرحله برای انواع محصولات فرآوری شده تا 25 درصد تخفیف نسبت به قیمت مندرج برای مصرف‌کننده بر روی کالا در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: انواع آجیل شرکتی بسته‌بندی با 13 درصد، انواع تُن ماهی با 7 درصد، انواع ماکارونی با 7 درصد، انواع چای با 7 درصد، انواع فرآورده‌های گوشتی با 7 درصد و انواع عسل با 25 درصد تخفیف عرضه می‌شود. 

راد با بیان اینکه در هفته آخر اسفند و در قالب طرح نوروزی «تهران 1400»، قیمت فرآورده‎های کشاورزی از جمله انواع میوه، سبزیجات و صیفی‌جات در میادین میوه و تره بار به طور متوسط 30 تا 45 درصد پایین‌تر از میانگین قیمت‌های سطح شهر، نرخ‌گذاری و در دسترس شهروندان قرار می‌گیرد، تصریح کرد: برای فروش فوق‌العاده سیب زرد و قرمز و پرتقال تامسون شمال و عرضه مستقیم این محصولات در جایگاه‌های عرضه تک‌محصولی نیز برنامه‌ریزی ویژه‌ای به عمل آمده است.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با تأکید بر اینکه انواع آجیل، خشکبار و تنقلات ویژه ایام عید با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب در میادین میوه و تره بار عرضه می‌شود، خاطرنشان کرد: گوشت گوسفند و گوساله و انواع ماهی در میادین میوه و تره بار در ایام پایانی سال به صورت گسترده عرضه می‌شود، ضمن اینکه توزیع انواع محصولات تنظیم بازار همچون گوشت مرغ و تخم مرغ نیز با قیمت مصوب در این مراکز ادامه خواهد داشت.
قالیشویی محدوده منطقه حصارک 44822309

قالیشویی آراد ارائه خدمات ویژه شستشوی مکانیزه با دستگاه های تمام اتوماتیک ✔

?????????????

✔سرویس رایگان برای ساکنین منطقه حصارک

قالیشویی قالیشویی محدوده منطقه حصارک 44822309
شستشوی انواع قالی ابریشم و قالی ابریشم بدون استفاده از مواد و به صورت تضمینی توسط قالیشویی آراد در محله حصارک 

قالیشویی آراد  در محله حصارک ارائه دهنده خدمات رفوع و مرمت فرش های کهنه برای ساکنان محترم توسط کارشناسان با تجربه

استفاده از ماشین آلات پیشرفته توسط قالیشویی آراد  در محله حصارک به منظور افزایش کیفیت شستشو

پایین ترین نرخ قالیشویی  در سراسر تهران فقط درقالیشویی آراد  در محله حصارک 

بکارگیری پرسنل مجرب و کارآزموده در روند شستشو و ارائه خدمات قالیشویی در محله حصارک 

به منظور جلوگیری از چروک و شکستگی فرش پس از شستشو ، قالیشویی آراد  در محله حصارک آنرا رول کرده و در کاور قرار می دهد سپس درب منزل شما تحویل داده

استفاده از مواد شوینده درجه یک در قالیشویی به منظور جلوگیری از صدمه به فرش ها بوسیله قالیشویی آراد  در محله حصارک

نحوه ثبت سفارش قالیشویی:

ابتدا با شماره 44822309  تماس گرفته سپس آدرس دقیق و یک تلفن را به اپراتور قالیشویی در محله  حصارک بدهید و منتظر باشید تا نیروهای ما به شما مراجعه نمایند و فرش های شما را تحویل بگیرند و رسید مربوطه را به شما بدهند .

هدف قالیشویی آراد  در محله حصارک جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد

همین حالا با قالیشویی آراد  در محله حصارک تماس بگیرید و از تخفیفات ویژه مشتریان سایت بهره مند شوید ( هر شماره فقط یکبار ) تنها کافی است پس از تماس باقالیشویی آراد  در محله حصارک نحوه آشنایی از طریق سایت را بیان نمایید .قالیشویی آراد


چاپ   ایمیل

درباره ما

قالیشویی آراد یکی از اولین قالیشویی هایی می باشد که در سطح شهر تهران فعالیت خود را آغاز نموده است . این قالیشویی در ابتدا با یک تیم کوچک و در فضایی محدود کار خود را شروع کرد . با گذشت زمان و افزایش حجم سفارش مدیران قالیشویی آراد با افزایش پرسنل و افزودن به فضای کارخانه توانستند سهم بیشتری از این بازار را پشتیبانی نمایند .

تمام هدف پرسنل و مدیران قالیشویی آراد ارائه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان همشهری و جلب رضایت شماست .