بایدن: آمریکا در برابر کرونا با مرگ و زندگی مواجه است / قالیشویی نزدیک ادیب 44822309

به گزارش ایرنا، نشریه هیل سه شنبه شب نوشت، جو بایدن در کاخ سفید به خطر ویروس جهش یافته کرونا که بسیار مسری‌تر از مورد قبلی است اشاره کرد و از آمریکایی‌ها خواست تا فاصله اجتماعی را رعایت کرده و ماسک بزنند زیرا کشور برای محافظت از همه بزرگسالان در برابر بیماری کووید ۱۹ تلاش می‌کند.

بایدن در ادامه افزود: من درک می‌کنم که برای مردم گیج کننده باشد که چطور با برنامه واکسیناسیون نجات جان دهها هزار نفر ادامه دارد اما در عین حال بیماری همه گیری همچنان خطرناک است.

رییس جمهوری آمریکا تاکید کرد که جواب پرسش در یک کلمه است و آن زمان است، ما حتی به رغم کسب رکورد در واکسیناسیون مبتلایان کرونا نتوانستیم هنوز ۳۰۰ میلیون شهروند آمریکایی را واکسینه کنیم، این کار زمان خواهد برد.

بایدن خاطر نشان کرد، ویروس در حال گسترش است زیرا افراد زیادی هستند که با دیدن روند واکسیناسیون فکر می‌کنند ما در خط پایان هستیم. در خط پایان نیستیم، هنوز کارهای زیادی داریم که باید انجام دهیم. ما هنوز با این ویروس در یک مسابقه مرگ و زندگی قرار داریم.

با افزایش شمار مبتلایان کرونایی در آمریکا، آنتونی فائوچی رئیس موسسه آلرژی و بیماری‌های عفونی آمریکا روز سه‌شنبه هشدار داد که آمریکا به زودی شاهد موج چهارم ابتلا به ویروس کرونا خواهد بود.

فائوچی گفت: ما واقعا در آستانه یک موج هستیم. هم اکنون زمان حساسی است و به همین راحتی می‌توانیم وارد یک موج ابتلا شویم.

به دنبال شیوع ویروس کرونا در آمریکا تا کنون بیش از ۳۱ میلیون و ۵۵۵ هزار نفر به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شده اند و ۵۷۰ هزار و ۲۱۶ نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند.
قالیشویی نزدیک ادیب 44822309

قالیشویی قالیشویی نزدیک ادیب 44822309قالیشویی آراد


چاپ   ایمیل

درباره ما

قالیشویی آراد یکی از اولین قالیشویی هایی می باشد که در سطح شهر تهران فعالیت خود را آغاز نموده است . این قالیشویی در ابتدا با یک تیم کوچک و در فضایی محدود کار خود را شروع کرد . با گذشت زمان و افزایش حجم سفارش مدیران قالیشویی آراد با افزایش پرسنل و افزودن به فضای کارخانه توانستند سهم بیشتری از این بازار را پشتیبانی نمایند .

تمام هدف پرسنل و مدیران قالیشویی آراد ارائه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان همشهری و جلب رضایت شماست .