بیش از ۷۰ نماینده در کنگره آمریکا خواستار پایان محاصره یمن شدند / نزدیکترین قالیشویی محدوده شهر زیبا 44357340

به گزارش مهر به نقل از میدل ایست آی، بیش از ۷۰ تَن از نمایندگان کنگره آمریکا با ارسال نامه‌ای به «جو بایدن» رئیس جمهور این کشور، خواستار افزایش فشارهای عمومی به عربستان سعودی جهت پایان دادن به «محاصره دور از وجدان» در یمن شدند.

بر اساس این گزارش، نمایندگان کنگره در این نامه که به امضای بسیاری از آنها از جمله «رو خانا»، «مارک پوکان» و «دبی دینگل» رسیده است، خواستار حمایت واشنگتن از ادامه مذاکرات صلح و پایان دادن به محاصره به عنوان موضوعی مستقل از مذاکرات میان عربستان و یمنی‌ها شده‌اند.

در بخشی از این نامه آمده است: ما از شما می‌خواهیم قدم‌های بیشتری برای افزایش فشار عمومی به عربستان سعودی در راستای برداشتن محاصره فوری، یکجانبه و جامع بردارید.

در ادامه این نامه آمده است: ما قویاً از مذاکرات سیاسی جامعی که تمامی بخش‌های مربوط به جنگ (یمن) از جمله برقراری آتش بس سراسری، ثبات مالی و پرداخت حقوق کارکنان دولت یمن را در بر می‌گیرد، حمایت می‌کنیم.

نمایندگان امضا کننده نامه مذکور همچنین افزودند: همزمان، آمریکا باید خواستار برداشته شدن محاصره یمن، مستقل از موضوع مذاکرات شود.
نزدیکترین قالیشویی محدوده شهر زیبا 44357340

?

??????????

قالیشویی آراد ارائه خدمات ویژه شستشوی مکانیزه با دستگاه های تمام اتوماتیک 

با ورود به صفحه اینستاگرام قالیشویی آراد میتوانید از خدمات ما دیدن نمایند?

قالیشویی نزدیکترین قالیشویی محدوده شهر زیبا 44357340
شستشوی انواع قالی ابریشم و قالی ابریشم بدون استفاده از مواد و به صورت تضمینی توسط قالیشویی آراد در محله شهر زیبا 

قالیشویی آراد  در محله شهر زیبا  ارائه دهنده خدمات رفوع و مرمت فرش های کهنه برای ساکنان محترم توسط کارشناسان با تجربه

استفاده از ماشین آلات پیشرفته توسط قالیشویی آراد  در محله شهر زیبا به منظور افزایش کیفیت شستشو

پایین ترین نرخ قالیشویی  در سراسر تهران فقط درقالیشویی آراد  در محله شهر زیبا 

بکارگیری پرسنل مجرب و کارآزموده در روند شستشو و ارائه خدمات قالیشویی در محله شهر زیبا 

به منظور جلوگیری از چروک و شکستگی فرش پس از شستشو ، قالیشویی آراد  در محله شهر زیبا آنرا رول کرده و در کاور قرار می دهد سپس درب منزل شما تحویل داده

استفاده از مواد شوینده درجه یک در قالیشویی به منظور جلوگیری از صدمه به فرش ها بوسیله قالیشویی آراد  در محله شهر زیبا 

نحوه ثبت سفارش قالیشویی:?

ابتدا با شماره 44357340  تماس گرفته سپس آدرس دقیق و یک تلفن را به اپراتور قالیشویی در محله  شهر زیبا بدهید و منتظر باشید تا نیروهای ما به شما مراجعه نمایند و فرش های شما را تحویل بگیرند و رسید مربوطه را به شما بدهند .

هدف قالیشویی آراد  در محله شهر زیبا جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد

همین حالا با قالیشویی آراد  در محله شهر زیبا تماس بگیرید و از تخفیفات ویژه مشتریان سایت بهره مند شوید ( هر شماره فقط یکبار ) تنها کافی است پس از تماس باقالیشویی آراد  در محله شهر زیبا نحوه آشنایی از طریق سایت را بیان نمایید .قالیشویی آراد


چاپ   ایمیل

درباره ما

قالیشویی آراد یکی از اولین قالیشویی هایی می باشد که در سطح شهر تهران فعالیت خود را آغاز نموده است . این قالیشویی در ابتدا با یک تیم کوچک و در فضایی محدود کار خود را شروع کرد . با گذشت زمان و افزایش حجم سفارش مدیران قالیشویی آراد با افزایش پرسنل و افزودن به فضای کارخانه توانستند سهم بیشتری از این بازار را پشتیبانی نمایند .

تمام هدف پرسنل و مدیران قالیشویی آراد ارائه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان همشهری و جلب رضایت شماست .