نشریه آمریکایی: بایدن آماده تمدید حضور نیروها در افغانستان است / قالیشویی حقانی 88680027

به گزارش تسنیم، در حالی که تنها 23 روز به مهلت تعیین شده برای خروج نیروهای آمریکایی و ناتو از افغانستان باقی مانده است، کاخ سفید می‌گوید که بایدن هنوز تصمیم خویش را درباره حضور نیروها در افغانستان نگرفته و رئیس جمهور آمریکا نیز خروج کامل در تاریخ مقرر را بسیار دشوار می‌خواند.

«جیمز استاوریدیس» دریاسالار بازنشسته آمریکایی در این باره به «استارز اند استرایپس» گفت: گاهی اوقات تصمیم نگرفتن، در واقع عین تصمیم گرفتن است که بنظر می‌رسد درباره خروج نیروها از افغانستان در اول ماه می نیز همینطور باشد.

وی افزود: محتاطانه‌ترین اقدام، تمدید 6 ماهه و تلاش برای این است که طالبان به وعده‌هایش در توافقنامه قطر عمل کند تا از این طریق امکان خروج مبتنی بر شرایط نیروها در پاییز فراهم شود.

برخی کارشناسان دیگر نیز بر این باورند که دولت بایدن زمان زیادی برای خروج نیروها از افغانستان داشته و با عدم برداشتن هیچگونه گامی در این راستا تلاش دارد تا با طالبان برای تمدید کوتاه مدت شمار محدودی از نیروها در افغانستان به توافق برسد.

بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نیز گفته بود که در پی حفظ شماری از نیروهای مبارزه با تروریسم آمریکا در افغانستان است تا از این طریق «پایان مسئولانه جنگ» را تضمین کند.

این در حالی است که طالبان تصریح کرده که ادامه حضور نیروهای خارجی فراتر از مهلت تعیین شده برای خروج به معنی ادامه "اِشغال" است و در اینصورت حملات علیه نیروهای آمریکایی و ناتو از سرگرفته خواهد شد.
قالیشویی حقانی 88680027

قالیشویی آراد ارائه دهنده شستشویی مکانیزه در منطقه محدوده حوالی حقانی و اطراف...

 

02188680027

 

قالیشویی قالیشویی حقانی 88680027

با ویژگی های قالیشویی آراد آشنا بشوید : 

شستشوی سریع و تمیز فرش در محدوده حقانی
...

قیمت های تکرار نشدنی در تمام فصول برای قالیشویی محدوده حقانی...

استفاده از کارکنان دوره دیده و با تجریه قالیشویی

تخصصی ویژه برای شستشوی قالی گل ابریشم و ابریشم با تضمین کیفیت

اجرای رفو و مرمت فرش های کهنه در صورت درخواست مشتری

بهره بردن از مواد شوینده کاملا استاندارد و بدون حساسیت

امکان پیگیری آنلاین فرش در قالیشویی آراد از لحظه دریافت تا تحویلقالیشویی آراد


چاپ   ایمیل

درباره ما

قالیشویی آراد یکی از اولین قالیشویی هایی می باشد که در سطح شهر تهران فعالیت خود را آغاز نموده است . این قالیشویی در ابتدا با یک تیم کوچک و در فضایی محدود کار خود را شروع کرد . با گذشت زمان و افزایش حجم سفارش مدیران قالیشویی آراد با افزایش پرسنل و افزودن به فضای کارخانه توانستند سهم بیشتری از این بازار را پشتیبانی نمایند .

تمام هدف پرسنل و مدیران قالیشویی آراد ارائه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان همشهری و جلب رضایت شماست .