ساخت مسکن کارگری در ۲۲ استان کشور آغاز می‌شود / قالیشویی نزدیکی گلاب 44171391

به گزارش فارس از بیرجند، بهمن عبدالهی عصر امروز در نشست جمعی از تعاونی‌های برتر خراسان‌جنوبی اظهار داشت: بخش مهمی از مشکلات شرکت تعاونی‌‌های کشور را قانون حل کرده و تامین مالی بیش از ۸۵ درصد بنگاه‌های اقتصادی نیز بانک‌ها صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به تاسیس بانک توسعه با سرمایه ۵۰۰ میلیارد تومانی افزود: در بودجه امسال یک هزار میلیارد تومان به سرمایه آن افزوده می‌شود.

رئیس اتاق تعاون ایران از برگزاری مجمع شرکت‌های سرمایه‌گذاری سهام عدالت خبر داد و گفت: در حال حاضر ۴۸ بنگاه اقتصادی کشور اعم از پتروشیمی، فولاد، بانک و غیره در اختیار سهام عدالت است.

عبداللهی با اشاره به مشکلات آزادسازی سلام عدالت تصریح کرد: با موافقت مقام معظم رهبری سهام عدالت آزاد و مقرر گردید هلدینگی برای این ۴۸ بنگاه ایجاد شود.

وی با بیان اینکه یک کمیته در هر یک از استان تشکیل می‌شود، ادامه داد: کار نظارت بر مجامعی که به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود را کمیته بر عهده دارد.

رئیس اتاق تعاون ایران از ساخت مسکن کارگری در کشور خبر داد و گفت: اتاق تعاون به عنوان متولی احداث مسکن کارگری انتخاب و تاکنون در ۱۴ استان مقدمات کار انجام شده است و به ۲۲ استان افزایش می‌یابد.

عبداللهی با اشاره به مجوز ساخت ۱۰۰ واحد مسکونی در شهرک‌های صنعتی کشور خاطرنشان کرد: تاکنون ۸۵ هزار نفر ثبت نام کرده‌اند و به هر واحد مسکونی ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات بانکی با سود ۱۲ درصد تعلق می‌گیرد.
قالیشویی نزدیکی گلاب 44171391

قالیشویی آراد ارائه خدمات ویژه شستشوی مکانیزه با دستگاه های تمام اتوماتیک در منطقه محدوده حوالی گلاب و اطراف...

?????????قالیشویی آراد


چاپ   ایمیل

درباره ما

قالیشویی آراد یکی از اولین قالیشویی هایی می باشد که در سطح شهر تهران فعالیت خود را آغاز نموده است . این قالیشویی در ابتدا با یک تیم کوچک و در فضایی محدود کار خود را شروع کرد . با گذشت زمان و افزایش حجم سفارش مدیران قالیشویی آراد با افزایش پرسنل و افزودن به فضای کارخانه توانستند سهم بیشتری از این بازار را پشتیبانی نمایند .

تمام هدف پرسنل و مدیران قالیشویی آراد ارائه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان همشهری و جلب رضایت شماست .