کوچ مناظره های انتخاباتی از تلویزیون به «کلاب‌هاوس»؟ / قالیشویی اطراف محدوده شهرک امید دژبان 44357340

به گزارش ایسنا، اما حالا که این روزها خبر غیررسمی پخش نشدن مناظره‌های انتخاباتی تلویزیون به گوش می‌رسد، این احتمال از سوی برخی از کارشناسان رسانه مطرح شده است که پلتفرم ها و شبکه های اجتماعی از جمله اپلیکیشن تازه‌نفس «کلاب هاوس»، می‌توانند جایگزین خوبی برای داغ نگه داشتن بازار انتخابات باشند.

با پُررنگ شدن فرضیه‌ احتمالی حذف مناظره‌های انتخاباتی تلویزیون، شبکه‌های اجتماعی که در دوران کرونا فرصت عرض اندام بیشتری یافتند، از جایگاه ویژه‌تری در میان مخاطبان بهره‌مند شده‌اند. به‌ویژه اپلیکیشن «کلاب هاوس» که امکان گفت‌وگوهای چندنفره را نیز فراهم کرده است. در این میان حضور برخی از چهره‌های سیاسی همچون وزیر امور خارجه و ارتباطات در اتاق‌های گفت‌وگوی «کلاب‌هاوس» می‌تواند مُهر تاییدی بر رسمیت بخشیدن به این اپلیکیشن باشد. 

هرچند که در روزهای اخیر احتمالاتی مبنی بر فیلترشدن شبکه‌ اجتماعی «کلاب‌هاوس» نیز مطرح شده است؛ اما برخی طرح این موضوع را بازارگرمی برای جلب توجه بیشتر مخاطبان به این شبکه اجتماعی عنوان می‌کنند و در عین حال عده‌ای هم بر این باورند که فیلتر شدن این شبکه اجتماعی می‌تواند از فراهم شدن بستری نامطمئن در زمینه گفت‌وگوهای اجتماعی و سیاسی جلوگیری کند.

در همین راستا بهروز بهزادی، روزنامه‌نگار پیشکسوت و رئیس شورای سیاستگذاری روزنامه اعتماد در پاسخ به این پرسش که آیا شبکه‌های اجتماعی می‌توانند بستر مناسبی برای برگزاری مناظره‌های انتخاباتی باشند، اظهار کرد: با پیشرفت تکنولوژی و با توجه به خواست جامعه، مدل ارتباط‌های دونفره و چندنفره در آینده در اختیار شبکه‌های اجتماعی همانند «کلاب‌هاوس» قرار می‌گیرد. بنابراین جوامع حتی از رادیو و تلویزیون عبور می‌کنند و به سمت رسانه‌های اجتماعی می‌روند و این یک اتفاق جهانی است. در واقع جریانی است که در خیلی از کشورهای دیگر شروع خواهد شد و ما نیز به ناچار به این جریان می‌پیوندیم. در این میان آنهایی که سودای بستن و از کار انداختن این اپلیکیشن‌ها را دارند نیز خیلی زود متوجه می‌شوند که نمی‌توانند برخلاف جریان روز شنا کنند؛ چراکه این رود، جاری شده است و ما هم باید به آن بپیوندیم.

او در پاسخ به این پرسش که تا چه اندازه گسترش شبکه‌های اجتماعی در ایران را منوط به عملکرد ضعیف شبکه های رادیو و تلویزیونی می‌داند، خاطرنشان کرد: اینکه تلویزیون ما ضعیف عمل می‌کند، جای شک ندارد. در ضعیف بودن عملکرد  تلویزیون همین بس که آگهی‌دهنده‌ها دیگر دلشان نمی‌خواهد با این رسانه همکاری داشته باشند. پیشتر تلویزیون بخش زیادی از درآمد خود را از طریق تبلیغات کسب می‌کرد، اما الان بیشتر به دنبال بودجه‌های دولتی است.

این روزنامه‌نگار پیشکسوت در ادامه اظهار کرد: شبکه‌های اجتماعی جدید بستر راحت‌تری برای گفت‌وگو و سوال و جواب بدون سانسور هستند؛ آن هم در شرایطی که تلویزیون در کشور ما همانند قطاری است که آهسته از این روستا به آن روستا می‌رود و قطارهای دیگر با سرعت ۳۰۰ و ۴۰۰ کیلومتر در ساعت حرکت می‌کنند.

بهزادی همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا طرح مباحث مهم سیاسی و اجتماعی در شبکه‌های اجتماعی می‌تواند منجر به سطحی شدن این مباحث شود؟ یادآور شد: چه بخواهیم و چه نخواهیم این اتفاق خواهد افتاد و رسانه‌های اجتماعی به هرحال محلی خواهند بود که انتخابات نیز در آنها برگزار می‌شود. در سال‌های آینده که زیاد هم دور نیست، تمام اَکت‌ها در شبکه‌های اجتماعی صورت خواهد گرفت. این رسانه‌های اجتماعی هستند که در آینده مسائل سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را پوشش خواهند داد و طبیعتا کشورها، قوانینی برای شبکه‌های اجتماعی خواهند نوشت و ما نیز ناچار به چنین کاری هستیم.

او در پاسخ به این پرسش که آیا کشاندن مباحث سیاسی و اجتماعی انتخابات ۱۴۰۰ به شبکه‌های اجتماعی، در نهایت می تواند منجر به افزایش مشارکت شود، گفت: شبکه‌های اجتماعی می‌توانند در مفاهمه بحث‌های انتخاباتی تاثیر داشته باشند که برخی از این مفاهیم در جهت شرکت نکردن در انتخابات و برخی هم در جهت شرکت کردن است. به شخصه قبول ندارم که شبکه‌های اجتماعی می‌توانند باعث افزایش استقبال از انتخابات شوند؛ چراکه استقبال از انتخابات بستگی به میزان رضایت جامعه دارد. 
قالیشویی اطراف محدوده شهرک امید دژبان 44357340

تخفیف ویژه برای ساکنین منطقه شهرک دژبان?

قالیشویی آراد ارائه خدمات ویژه شستشوی مکانیزه با دستگاه های تمام اتوماتیک  

02144535905

02144357340

قالیشویی قالیشویی اطراف محدوده شهرک امید دژبان 44357340
شستشوی انواع قالی ابریشم و قالی گل ابریشم بدون استفاده از مواد و به صورت تضمینی توسط قالیشویی آراد در محله شهرک دژبان 

قالیشویی آراد  در محله شهرک دژبان ارائه دهنده خدمات رفوع و مرمت فرش های کهنه برای ساکنان محترم توسط کارشناسان با تجربه

استفاده از ماشین آلات پیشرفته توسط قالیشویی آراد  در محله شهرک دژبان به منظور افزایش کیفیت شستشو

پایین ترین نرخ قالیشویی  در سراسر تهران فقط درقالیشویی آراد  در محله شهرک دژبان 

بکارگیری پرسنل مجرب و کارآزموده در روند شستشو و ارائه خدمات قالیشویی در محله شهرک دژبان 

به منظور جلوگیری از چروک و شکستگی فرش پس از شستشو ، قالیشویی آراد  در محله شهرک دژبان آنرا رول کرده و در کاور قرار می دهد سپس درب منزل شما تحویل داده

استفاده از مواد شوینده درجه یک در قالیشویی به منظور جلوگیری از صدمه به فرش ها بوسیله قالیشویی آراد  در محله شهرک دژبان 

نحوه ثبت سفارش قالیشویی:??

ابتدا با شماره 44357340  تماس گرفته سپس آدرس دقیق و یک تلفن را به اپراتور قالیشویی در محله  شهرک دژبان بدهید و منتظر باشید تا نیروهای ما به شما مراجعه نمایند و فرش های شما را تحویل بگیرند و رسید مربوطه را به شما بدهند .
??
هدف قالیشویی آراد  در محله شهرک دژبان   جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد

همین حالا با قالیشویی آراد  در محله شهرک دژبان تماس بگیرید و از تخفیفات ویژه مشتریان سایت بهره مند شوید ( هر شماره فقط یکبار ) تنها کافی است پس از تماس باقالیشویی آراد  در محله شهرک دژبان نحوه آشنایی از طریق سایت را بیان نمایید .قالیشویی آراد


چاپ   ایمیل

درباره ما

قالیشویی آراد یکی از اولین قالیشویی هایی می باشد که در سطح شهر تهران فعالیت خود را آغاز نموده است . این قالیشویی در ابتدا با یک تیم کوچک و در فضایی محدود کار خود را شروع کرد . با گذشت زمان و افزایش حجم سفارش مدیران قالیشویی آراد با افزایش پرسنل و افزودن به فضای کارخانه توانستند سهم بیشتری از این بازار را پشتیبانی نمایند .

تمام هدف پرسنل و مدیران قالیشویی آراد ارائه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان همشهری و جلب رضایت شماست .