محتوای نامه رئیس جمهور مصر به امیر قطر اعلام شد / نزدیکترین قالیشویی شهرزیبا 44357340

به گزارش مهر به نقل از الیوم السابع، وزارت امور خارجه مصر محتوای نامه «عبدالفتاح السیسی» رئیس جمهوری این کشور را به «تمیم بن حمد آل ثانی»، امیر قطر اعلام کرد.

در بیانیه دستگاه دیپلماسی مصر آمده است: در این نامه که از سوی «سامح شکری»، وزیر امور خارجه مصر در دوحه به امیر قطر تقدیم شد، بر اهمیت تداوم رایزنی‌ها و همکاری‌ها برای پیشبرد مناسبات میان دو کشور در مرحله آتی و تمایل برای استمرار گام‌های متقابل با هدف از سرگیری سازوکارهای مختلف همکاری دوجانبه در هماهنگی با روند مناسبات دو کشور و پیشرفت‌های ملموس به دست آمده در همه زمینه‌های مورد اختلاف در چارچوب توافق العلا تاکید شد.

وزارت امور خارجه مصر در پایان تاکید کرد: السیسی در این نامه از امیر قطر دعوت کرد تا در نزدیک‌ترین فرصت ممکن به قاهره سفر کند.

پیش از این، «محمد بن عبدالرحمن آل ثانی»، وزیر امور خارجه قطر و «سامح شکری»، رئیس دستگاه دیپلماسی مصر در دوحه درباره تقویت همکاری دوجانبه و چشم اندازهای همکاری دوطرفه گفت وگو کرده بودند.

شکری که شب گذشته در نخستین سفرش به قطر وارد دوحه شد، پیامی از جانب «عبدالفتاح السیسی»، رئیس جمهوری مصر برای «تمیم بن حمد آل ثانی»، امیر قطر آورد.
نزدیکترین قالیشویی شهرزیبا 44357340

سرویس رایگان برای ساکنین منطقه شهرزیبا

قالیشویی آراد ارائه خدمات ویژه شستشوی مکانیزه با دستگاه های تمام اتوماتیک 

????????????

 02144822309

02144357340

قالیشویی نزدیکترین قالیشویی شهرزیبا 44357340

با ورود به صفحه اینستاگرام قالیشویی آراد میتوانید از خدمات ما دیدن نمایند قالیشویی آراد


چاپ   ایمیل

درباره ما

قالیشویی آراد یکی از اولین قالیشویی هایی می باشد که در سطح شهر تهران فعالیت خود را آغاز نموده است . این قالیشویی در ابتدا با یک تیم کوچک و در فضایی محدود کار خود را شروع کرد . با گذشت زمان و افزایش حجم سفارش مدیران قالیشویی آراد با افزایش پرسنل و افزودن به فضای کارخانه توانستند سهم بیشتری از این بازار را پشتیبانی نمایند .

تمام هدف پرسنل و مدیران قالیشویی آراد ارائه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان همشهری و جلب رضایت شماست .