پوتین: سفرای روسیه و آمریکا کار خود را از سر می‌گیرند / قالیشویی در محله سهروردی تهران 88680027

به گزارش فارس، «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهور روسیه در کنفرانس خبری بعد از دیدار با «جو بایدن» از توافق با وی درباره بازگشت سفرای دو کشور به پست‌های خود خبر داد. 

وی در این خصوص گفت: «درباره بازگشت سفرا به پست‌های خود توافق کردیم. این مسئله حل شده است.» پوتین در این ارتباط که چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد، اظهار داشت، این مسئله «کاملاً فنی» است.

رد ادعاهای آمریکا درباره نقش روسیه در حملات سایبری از سوی پوتین

رئیس‌جمهور روسیه در خصوص مسائلی که در این نشست با همتای آمریکایی خود به آن‌ها پرداخت نیز گفت: موضوعات این گفت‌وگو به احتمال بسیار برای همه شناخته شده است، ثبات استراتژیک، امنیت سایبری، درگیری‌های منطقه‌ای، روابط تجاری و ما همچنین درباره همکاری در قطب شمال صحبت کردیم. ایالات متحده و روسیه مسئولیت ویژه‌ای برای ثبات استراتژیک به عنوان قدرت‌های هسته‌ای دارند.

پوتین در ادامه بیان داشت روسیه و آمریکا قرار است رایزنی درباره امنیت سایبری را آغاز کنند و هر دو طرف باید در این خصوص تعهدات خاصی را بپذیرند. 

وی همچنین در پاسخ به سوالی درباره ادعاهای آمریکا مبنی بر نقش داشتن روسیه در حملات سایبری، این ادعاها را رد کرد. 

پوتین: بایدن موافق است که اساس حل و فصل مسئله اوکراین باید توافق‌نامه مینسک باشد

او در خصوص اوکراین هم توضیح داد، بایدن با حل مسئله اوکراین از طریق توافق‌نامه مینسک موافقت کرده است.

پوتین گفت: معتقدم رئیس‌جمهور آمریکا موافق است که توافق‌نامه‌های مینسک راه‌ حل درگیری‌ها در شرق اوکراین است. تا جایی که من متوجه شدم، رئیس‌جمهور بایدن موافق است که اساس حل و فصل در اوکراین باید توافق‌نامه مینسک باشد. 

وی در خصوص بحث پیرامون پیوستن اوکراین به ناتو هم گفت: فکر نمی‌کنم چیزی برای بحث در این خصوص وجود داشته باشد.

پوتین: زیان آمریکا از تحریم‌ها کمتر از روسیه نیست

رئیس‌جمهور روسیه در بخش دیگری از این کنفرانس در خصوص تحریم‌های آمریکا علیه مسکو گفت خسارات ایالات متحده از این تحریم‌ها کمتر از روسیه نیست. 

پوتین: نمی‌خواهیم آنچه در پایتخت آمریکا رخ داد در روسیه رخ دهد

او در پاسخ به سوالی درباره «الکسی ناوالنی» مخالف دولت روسیه و ادعای سرکوب مخالفان، به اعتراضات ضد نژادپرستی جنبش «جان سیاه‌پوستان باارزش است» در سراسر آمریکا و حمله ششم ژانویه به کنگره این کشور اشاره کرد و گفت: ما با آنچه در ایالات متحده رخ می‌دهد همدردی می‌کنیم اما نمی‌خواهیم در روسیه رخ دهد. 

پوتین در خصوص الکسی ناوالنی که در ماه‌های اخیر به یکی از بهانه‌های کشورهای غربی برای دخالت در امور داخلی روسیه تبدیل شده، اظهار داشت: این مرد می‌داند که در حال نقض قوانین روسیه بوده است. او دو بار محکوم شده است. 

وی افزود: ناوالنی شرایط قید ضمانت خود را با رفتن به خارج از کشور و عدم اطلاع به مقامات روسیه نقض کرد. او آگاهانه الزامات قانونی را نادیده گرفت. بنابراین چه گفت‌وگویی می‌توانیم درباره او داشته باشیم؟

پوتین: برای دیدار در کاخ سفید باید شرایط مناسب باشد

پوتین در بخش دیگری از سخنانش، گفت که در این دیدار خصومتی بین دو طرف وجود نداشته و گفت‌وگوها را «سازنده» توصیف کرد. وی در توضیحی ابراز داشت: فکر می‌کنم خصومتی وجود نداشت، برعکس، نشست ما برگزار شد و درباره موضوعات مختلف صحبت کردیم. هر دو طرف تمایل برای درک یکدیگر و یافتن راه‌هایی برای نزدیک‌تر کردن مواضع خود نشان دادند. 

وی با این حال گفت که بایدن او را به کاخ سفید دعوت نکرد و افزود باید شرایط برای چنین دیداری مناسب باشد.

به گفته یک مقام آمریکایی، در زمانی که پوتین مشغول برگزاری نشست خبری بود، بایدن و تیمش ضمن آماده شدن برای برگزاری نشست خبری خود، به دقت صحبت‌های او را دنبال می‌کردند تا ببیند او چطور دیدار دوجانبه را روایت می‌کند و اگر نیاز باشد در نوبت خود موضع‌گیری کنند.

به گزارش سی‌ان‌ان، به همین دلیل بود که طرف آمریکایی خواستار این شده بود که بعد از پوتین کنفرانس خبریِ بایدن برگزار شود. 

قرار است بعد از پوتین، جو بایدن هم در نشستی خبری به سوالات درباره دیدار خود با همتای روسش پاسخ دهد. 

روسای‌جمهور دو کشور روسیه و آمریکا امروز برای اولین بار از زمان روی کار آمدن بایدن در کاخ سفید رو در رو در ژنو در میانه اختلافات دو کشور به گفت‌وگو نشستند. 

این نشست در دو بخش انجام شد که دومین بخش با حضور افراد بیشتری از هیأت‌های همراه دو طرف برگزار شد. در مجموع این دو بخش کمتر از چهار و یا پنج ساعتی طول کشید که پیش‌بینی شده بود. 

پوتین پیش از نشست، ابراز امیدواری کرد دیدار با بایدن «مثمرثمر» باشد. بایدن هم گفته بود دیدار چهره به چهره همیشه بهتر است. 

این نشست در حالی برگزار شد که از زمان روی کار آمدن بایدن به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا، تنش‌ها میان واشنگتن و روسیه در خصوص طیفی از موضوعات از جمله اتهام‌زنی واشنگتن به مسکو در خصوص تلاش برای مداخله در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا و همچنین حمله سایبری به نهادهای دولتی و امنیتی آمریکا تشدید شده است.

دولت بایدن همچنین تحریم‌های جدیدی را علیه مسکو به بهانه نقش این کشور در حمله سایبری به نهادها و سازمان‌های دولتی و امنیتی آمریکا وضع کرده و مدعی است که دولت روسیه در مسموم کردن الکسی ناوالنی از چهره‌های مخالف ولادیمیر پوتین نقش داشته که البته دولت روسیه تمامی این اتهامات را بی‌اساس خوانده است.
قالیشویی در محله سهروردی تهران 88680027

قالیشویی آراد ارائه خدمات ویژه شستشوی مکانیزه با دستگاه های تمام اتوماتیک در منطقه محدوده حوالی سهروردی و اطراف..

02188680027

???????????

قالیشویی قالیشویی در محله سهروردی تهران 88680027
شستشوی انواع قالی ابریشم و قالی ابریشم بدون استفاده از مواد و به صورت تضمینی توسط قالیشویی آراد در محله سهروردی 

قالیشویی آراد  در محله سهروردی ارائه دهنده خدمات رفوع و مرمت فرش های کهنه برای ساکنان محترم توسط کارشناسان با تجربه

استفاده از ماشین آلات پیشرفته توسط قالیشویی آراد  در محله سهروردی به منظور افزایش کیفیت شستشو

پایین ترین نرخ قالیشویی  در سراسر تهران فقط درقالیشویی آراد  در محله سهروردی 

بکارگیری پرسنل مجرب و کارآزموده در روند شستشو و ارائه خدمات قالیشویی در محله سهروردی 

به منظور جلوگیری از چروک و شکستگی فرش پس از شستشو ، قالیشویی آراد  در محله سهروردی آنرا رول کرده و در کاور قرار می دهد سپس درب منزل شما تحویل داده

استفاده از مواد شوینده درجه یک در قالیشویی به منظور جلوگیری از صدمه به فرش ها بوسیله قالیشویی آراد  در محله سهروردی 

نحوه ثبت سفارش قالیشویی:

ابتدا با شماره 02188680027  تماس گرفته سپس آدرس دقیق و یک تلفن  به اپراتور قالیشویی در محله  سهروردی بدهید و منتظر باشید تا نیروهای ما به شما مراجعه نمایند و فرش های شما را تحویل بگیرند و رسید مربوطه را به شما بدهند .

هدف قالیشویی آراد  در محله سهروردی جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد

همین حالا با قالیشویی آراد  در محله سهروردی تماس بگیرید و از تخفیفات ویژه مشتریان سایت بهره مند شوید ( هر شماره فقط یکبار ) تنها کافی است پس از تماس باقالیشویی آراد  در محله سهروردی نحوه آشنایی از طریق سایت را بیان نمایید .قالیشویی آراد


چاپ   ایمیل

درباره ما

قالیشویی آراد یکی از اولین قالیشویی هایی می باشد که در سطح شهر تهران فعالیت خود را آغاز نموده است . این قالیشویی در ابتدا با یک تیم کوچک و در فضایی محدود کار خود را شروع کرد . با گذشت زمان و افزایش حجم سفارش مدیران قالیشویی آراد با افزایش پرسنل و افزودن به فضای کارخانه توانستند سهم بیشتری از این بازار را پشتیبانی نمایند .

تمام هدف پرسنل و مدیران قالیشویی آراد ارائه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان همشهری و جلب رضایت شماست .