جدیدترین آمار ابتلا به کرونا در امارات و کویت  

به گزارش مهر به نقل از النشره، مقامات بهداشتی امارات در گزارش روزانه خود درباره کرونا به موارد جدید ابتلا به کرونا در این کشور اشاره کردند.

بر اساس این گزارش؛ با ابتلا ۲۳۹ نفر دیگر به کرونا طی ساعات گذشته در امارات، شمار مبتلایان به کرونا در این کشور به ۶۰ هزار و ۹۹۹ نفر رسید.

مقامات بهداشتی امارات اعلام کردند که طی ۲۴ ساعت گذشته، فوتی ناشی از کرونا در این کشور ثبت نشده است تا شمار فوتی ها در عدد ۳۵۱ نفر باقی بماند.

از سوی دیگر با بهبودی ۳۶۰ نفر دیگر از چنگال کرونا، شمار بهبودیافتگان از این ویروس کشنده در امارات به ۵۴ هزار و ۶۱۵ نفر رسید.

از سوی دیگر وزارت بهداشت کویت از ۴۶۳ مورد جدید ابتلا کرونا در این کشور خبر داد تا شمار مبتلایان به ۶۷ هزار و ۹۱۱ نفر برسد.

همچنین طی ساعات گذشته ۴ نفر دیگر در کویت بر اثر کرونا فوت کردند تا شمار فوتی های ناشی از کرونا در این کشور به ۴۵۷ نفر برسد.

وزارت بهداشت کویت اعلام کرد که با بهبودی ۶۸۸ نفر دیگر از چنگال کرونا، شمار بهبود یافتگان در این کشور به ۵۹ هزار و ۲۱۳ نفر رسید.
قالیشویی آنلاینقالیشویی آراد


چاپ   ایمیل

درباره ما

قالیشویی آراد یکی از اولین قالیشویی هایی می باشد که در سطح شهر تهران فعالیت خود را آغاز نموده است . این قالیشویی در ابتدا با یک تیم کوچک و در فضایی محدود کار خود را شروع کرد . با گذشت زمان و افزایش حجم سفارش مدیران قالیشویی آراد با افزایش پرسنل و افزودن به فضای کارخانه توانستند سهم بیشتری از این بازار را پشتیبانی نمایند .

تمام هدف پرسنل و مدیران قالیشویی آراد ارائه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان همشهری و جلب رضایت شماست .

آمار بازدیدکنندگان

529119
امروزامروز2279
دیروزدیروز2693
این هفتهاین هفته12065
این ماهاین ماه52294
کلکل529119
3.235.105.97
US