دکتر مخبر: دولت با تمام توان از شرکت های دانش بنیان حمایت و پشتیبانی می کند / قالیشویی بلوارتعاون شهر زیبا 44357340

دکتر محمد مخبر در جریان سفر به دزفول، در اولین روز از سال جدید که توسط مقام معظم رهبری تحت عنوان «سال تولید؛ دانش بنیان و اشتغال آفرینی» نامگذاری شده است، از بخش‌های مختلف خط تولید این مجموعه دانش بنیان بازدید کرد و از نزدیک در جریان ظرفیت تولید و میزان اشتغال این واحد تولیدی قرار گرفت.

معاون اول رییس جمهور همچنین در جریان این بازدید با تاکید بر اینکه باید از جوانان متخصص، خلاق و نوآور در شرکت ها و واحدهای تولیدی استفاده کرد، گفت: دولت با تمام توان از شرکت های دانش بنیان حمایت و پشتیبانی خواهد کرد تا با ساخت وسایل و تجهیزات مورد نیاز کشور، ضمن ایجاد اشتغال، زمینه توسعه صادرات نیز فراهم شود.

دکتر مخبر همچنین دستوراتی را جهت حل مسائل و موانع پیش روی صادرات و تامین مالی در فاز های توسعه ای این شرکت دانش بنیان صادر کرد.

وی در راستای تحقق شعار «تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین» با دیگر پرسنل مجموعه‌های تولیدی شهرک صنعتی گفت‌و‌گو کرد و از مسائل و مشکلات آنان مطلع شد.

گفتنی است شرکت دانش بنیان آوان طب در زمینه تولید و صادرات انواع الکتروکوتر جراحی جنرال و تخصصی، دستگاه‌های انسداد عروق، اسمارت ابلیشن، آرگون پلاسما، هندپیسهای تخصصی الکتروسرجری و پک‌‌های استریل اتاق عمل فعالیت دارد.

این شرکت دانش‌بنیان علاوه بر تامین نیاز کشور موفق به صادرات محصولات تولیدی خود در حوزه‌های مختلف جغرافیایی از جمله اتحادیه اروپا، کشورهای حوزه شرق آفریقا، آسیای جنوب شرقی، اورآسیا و آمریکای جنوبی شده است.


چاپ   ایمیل

درباره ما

قالیشویی آراد یکی از اولین قالیشویی هایی می باشد که در سطح شهر تهران فعالیت خود را آغاز نموده است . این قالیشویی در ابتدا با یک تیم کوچک و در فضایی محدود کار خود را شروع کرد . با گذشت زمان و افزایش حجم سفارش مدیران قالیشویی آراد با افزایش پرسنل و افزودن به فضای کارخانه توانستند سهم بیشتری از این بازار را پشتیبانی نمایند .

تمام هدف پرسنل و مدیران قالیشویی آراد ارائه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان همشهری و جلب رضایت شماست .

آمار بازدیدکنندگان

197295
امروزامروز68
دیروزدیروز192
این هفتهاین هفته255
این ماهاین ماه6002
کلکل1972955
44.200.194.255
US