ثبت نام ۵.۳ میلیون نفر در نهضت ملی مسکن/ پالایش متقاضیان تا پایان بهار ۱۴۰۱ / قالیشویی اجودانیه 22147704

به گزارش تسنیم، محمود محمودزاده با اشاره به ثبت نام بیش از پنج میلیون و 300 هزار متقاضی تا به امروز در طرح نهضت ملی مسکن، اظهار کرد: سه شرط ابتدایی قریب به 90درصد از ثبت نام کنندگان تاکنون پالایش شده است و شرط چهارم که سابقه سکونت است، در استان یا شهر جدید مورد تقاضا، مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی با تاکید بر این که براساس برنامه زمانبندی تا پیش از تابستان سال 1401 نتیجه نهایی به متقاضیان اعلام می شود، عنوان کرد: این بدان مفهوم نیست که نتیجه نهایی در آن تاریخ به همه اعلام می‌شود، بلکه به صورت گروه به گروه از طریق پیامک اطلاع رسانی صورت می‌گیرد و هر گروه که در ابتدا پالایش نهایی شود زودتر مطلع می‌شود، اما تا پایان خردادماه همه متقاضیان تعیین تکلیف می‌شوند.

وی یادآور شد: اگر کسی ذی حق باشد و به هر دلیلی نامش جزو واجدان شرایط اعلام نشده باشد، باید به اداره کل راه و شهرسازی استانی که ثبت نام کرده یا به شهر جدیدی که در آن محدوده تقاضای مسکن داشته است، برای بررسی مجدد مستندات مراجعه کند و اگر اشتباهی صورت گرفته باشد، حتما اعاده و بررسی خواهد شد.


چاپ   ایمیل

درباره ما

قالیشویی آراد یکی از اولین قالیشویی هایی می باشد که در سطح شهر تهران فعالیت خود را آغاز نموده است . این قالیشویی در ابتدا با یک تیم کوچک و در فضایی محدود کار خود را شروع کرد . با گذشت زمان و افزایش حجم سفارش مدیران قالیشویی آراد با افزایش پرسنل و افزودن به فضای کارخانه توانستند سهم بیشتری از این بازار را پشتیبانی نمایند .

تمام هدف پرسنل و مدیران قالیشویی آراد ارائه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان همشهری و جلب رضایت شماست .

آمار بازدیدکنندگان

197296
امروزامروز76
دیروزدیروز192
این هفتهاین هفته263
این ماهاین ماه6010
کلکل1972963
44.200.194.255
US