امیرعبداللهیان: به مرحله نهایی توافق نزدیک هستیم/ آمریکا حسن نیت ادعایی خود را نشان دهد / قالیشویی قالی شویی در محدوده اسلام اباد 22147704

به گزارش فارس، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امشب در گفتگوی تلفنی با فؤاد حسین وزیر امور خارجه جمهوری عراق، با تبریک عید نوروز، درباره موضوعات مورد علاقه دو کشور به بحث و تبادل نظر پرداخت.

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در این گفتگوی تلفنی ضمن مرور بر حوزه های مختلف روابط فی‌مابین خصوصا در عرصه دوجانبه، به تشریح دیدگاه کشورمان در زمینه تاخیر در برگزاری مرحله جدید گفتگو بین جمهوری اسلامی ایران و عربستان سعودی پرداخت.

وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و عراق در این گفتگوی تلفنی آخرین تحولات مرتبط با گفتگوهای وین و همچنین تحولات اوکراین را مورد تبادل نظر قرار دادند.

امیرعبداللهیان در مورد مذاکرات وین برای لغو تحریم ها تاکید کرد: ما به مرحله نهایی توافق نزدیک هستیم. در اندک موضوعات بسیار مهم باقیمانده، ابتکاراتی را از طریق هماهنگ کننده اتحادیه اروپا به آمریکا ارائه کرده ایم. اکنون این طرف آمریکایی است که باید حسن نیت ادعایی خود را در عمل نشان دهد. ما در رسیدن به توافق خوب، قوی و‌ پایدار مصمم هستیم. دکتر باقری با مورا در تماس مستقیم و‌ مستمر می باشد.

وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به برگزاری نشست سازمان همکاری اسلامی در اسلام آباد خواستار تمرکز سازمان همکاری اسلامی بر موضوعاتی شد که به همبستگی و‌ تقویت فضای همدلی امت اسلامی کمک کند.


چاپ   ایمیل

درباره ما

قالیشویی آراد یکی از اولین قالیشویی هایی می باشد که در سطح شهر تهران فعالیت خود را آغاز نموده است . این قالیشویی در ابتدا با یک تیم کوچک و در فضایی محدود کار خود را شروع کرد . با گذشت زمان و افزایش حجم سفارش مدیران قالیشویی آراد با افزایش پرسنل و افزودن به فضای کارخانه توانستند سهم بیشتری از این بازار را پشتیبانی نمایند .

تمام هدف پرسنل و مدیران قالیشویی آراد ارائه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان همشهری و جلب رضایت شماست .

آمار بازدیدکنندگان

196977
امروزامروز37
دیروزدیروز286
این هفتهاین هفته1510
این ماهاین ماه2826
کلکل1969779
3.238.121.7
US