سهمیه‌های کنکور نهایی می شود/ بررسی آیین نامه ارتقاء اساتید / قالی شویی در محله الوند 88680027

رجبعلی برزویی در گفتگو با مهر با اشاره به اولویت‌های شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال ۱۴۰۱ گفت: اولویت‌های شورای‌عالی انقلاب فرهنگی برای سال آینده در دو حوزه اقتصاد دانش بنیان و آموزش و پژوهش است.

وی ادامه داد: در حوزه اقتصاد دانش بنیان حدوداً هشت سند جز سندهای اولویت‌دار شورا است که مقرر شده به آن ورود کنیم.

معاون خط مشی گذاری ستاد علم و فناوری دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: بحث سند هوش مصنوعی، سند کوانتوم، سند امنیت غذایی، سند انرژی هسته‌ای، سند کشاورزی دانش بنیان از دیگر اسنادی هستند که به‌طور جدی آن‌ها را دنبال می‌کنیم.

وی ادامه داد: بحث برش‌های علمی استانی، از دیگر مباحثی است که در بحث اولویت های اقتصاد دانش بنیان آن را پیگیری می‌کنیم.

برزویی یاد آورشد: در حوزه آموزش و پژوهش بحث مأموریت‌گرایی زیرنظام‌های آموزش عالی و دانشگاه‌ها بحث جدی ما بوده و در دستور کار قرار دارد.

وی ادامه داد: آئین‌نامه ارتقا اساتید یکی از بحث‌های جدی ما برای سال ۱۴۰۱ است. همچنین بحث نهایی شدن سهمیه‌های کنکور که کارهای جدی بر روی آن انجام شده و سناریوهای متعددی نوشته‌شده است.

وی افزود:می‌خواهیم بهترین سناریو را که عدالت آموزشی را ایجاد کند تهیه کنیم تا افرادی که از آن سهمیه‌ها استفاده می‌کردند خیلی متضرر نشوند و همه ابعاد را پیش‌بینی می‌کنیم.

برزویی تاکید کرد: بنابراین بحث سهمیه‌ها و آئین‌نامه ارتقا از مباحث جدی ما هستند و می‌خواهیم آن‌ها را جلو ببریم.


چاپ   ایمیل

درباره ما

قالیشویی آراد یکی از اولین قالیشویی هایی می باشد که در سطح شهر تهران فعالیت خود را آغاز نموده است . این قالیشویی در ابتدا با یک تیم کوچک و در فضایی محدود کار خود را شروع کرد . با گذشت زمان و افزایش حجم سفارش مدیران قالیشویی آراد با افزایش پرسنل و افزودن به فضای کارخانه توانستند سهم بیشتری از این بازار را پشتیبانی نمایند .

تمام هدف پرسنل و مدیران قالیشویی آراد ارائه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان همشهری و جلب رضایت شماست .

آمار بازدیدکنندگان

197294
امروزامروز53
دیروزدیروز192
این هفتهاین هفته240
این ماهاین ماه5987
کلکل1972940
44.200.194.255
US