وزیر نیرو: آغاز عملیات اجرایی خط انتقال آب خلیج فارس به شهر کرمان در سال جاری / قالیشویی لواسون 22147704

به گزارش فارس، علی زینی‌وند استاندار کرمان امروز در خصوص خط انتقال آب خلیج فارس به شهر کرمان، توسعه طرح‌های تولید انرژی خورشیدی و ادامه سیل‌بند جیرفت با وزیر نیرو که به استان کرمان سفر کرده است، گفت‌وگو کرد.

 محرابیان وزیر نیرو در خصوص تسریع در شروع اجرای ادامه سیل‌بند جیرفت با توجه به دستور رئیس جمهور قول مساعد داد.

همچنین سرعت‌بخشی در اجرای خط انتقال آب خلیج فارس به شهر کرمان و شهرهای شمالی و گسترش طرح‌های تولید انرژی خورشیدی نیز با استقبال وزیر مواجه شد.

در ادامه وزیر نیرو و هیات همراه از نیروگاه ۴۵۰ مگاواتی فولاد بوتیای ایرانیان بازدید کردند.

این نیروگاه سیکل ترکیبی در دو فاز بخار و گاز در حال اجراست و طبق برنامه‌ریزی صورت‌گرفته، واحد ۲۶۰ مگاواتی گازی آن تیر ماه وارد مدار خواهد شد.

همچنین تعدادی از مطالبه‌گران بخش آب در گفت‌وگو با وزیر نیرو دغدغه‌های خود را درباره قنوات اطراف شهر کرمان مطرح کردند.

 محرابیان ضمن شنیدن کامل صحبت‌ها و دریافت اطلاعات مورد نیاز برای بررسی کارشناسی مسائل مطرح شده قول مساعد داد.

وزیر نیرو در حاشیه بازدید از نیروگاه شهید سپهبد سلیمانی در جمع خبرنگاران در خصوص تامین آب شهر کرمان اظهار کرد: سهمی از خط انتقال آب خلیج فارس به استان‌های کرمان و یزد برای شهر کرمان اختصاص داده شده که مطالعات و بررسی‌ها انجام و توافقاتی با مجموعه استانداری و نمایندگان مجلس صورت گرفته و ان‌شاءالله در سال ۱۴۰۱ عملیات اجرایی آن را برای اتصال شهر کرمان به خط سراسری آغاز می‌کنیم.

وزیر نیرو در پایان سفر خود به کرمان با همراهی رئیس مجمع نمایندگان استان، معاون عمرانی استاندار و مدیران برق استان از پروژه تعمیرات اساسی دو واحد بخار نیروگاه شهید سپهبد سلیمانی بازدید کرد.


چاپ   ایمیل

درباره ما

قالیشویی آراد یکی از اولین قالیشویی هایی می باشد که در سطح شهر تهران فعالیت خود را آغاز نموده است . این قالیشویی در ابتدا با یک تیم کوچک و در فضایی محدود کار خود را شروع کرد . با گذشت زمان و افزایش حجم سفارش مدیران قالیشویی آراد با افزایش پرسنل و افزودن به فضای کارخانه توانستند سهم بیشتری از این بازار را پشتیبانی نمایند .

تمام هدف پرسنل و مدیران قالیشویی آراد ارائه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان همشهری و جلب رضایت شماست .

آمار بازدیدکنندگان

197292
امروزامروز33
دیروزدیروز192
این هفتهاین هفته220
این ماهاین ماه5967
کلکل1972920
44.200.194.255
US