افتتاح رواق تخصصی کودک در حرم مطهر رضوی / قالیشویی لاوگاس +۱۵۵۴۴۳۳۲۲۶

به گزارش ایسنا،این رواق، به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی و در بخشی از فضای رواق کوثر حرم مطهر ایجاد شده و در فاز نخست، ظرفیت میزبانی از ۱۰۰ کودک در هر ساعت را دارد.

معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: ایجاد رواق ویژه کودکان یکی از دغدغه‌ها و مطالبات حجت‌الاسلام و المسلمین احمد مروی بوده و ایشان بر این مهم تاکید داشته است که «همان‌گونه که در حرم مطهر برای بزرگسالان کار تبلیغی و فرهنگی انجام می‌شود، باید برای کودکان و نوجوانان با لحاظ اقتضائات این طیف سنی نیز برنامه داشت؛ چراکه برنامه‌های تربیتی و پرورشی برای نسل آینده از بایسته‌های فعالیت‌های فرهنگی آستان قدس رضوی است».

حجت الإسلام شریعتی‌نژاد اضافه کرد: ما کار در حوزه کودک و نوجوان را در آستان قدس امری جنبی و حاشیه‌ای نمی‌دانیم، بلکه یک کار اصلی و از وظایف مهم بخش‌های فرهنگی است و برای انجام آن، برنامه‌ریزی‌های مستمر و طرح‌های جدیدی در دست اقدام است.

https://cdn.yjc.news/files/fa/news/1401/1/2/15821456_382.jpg

 

آموزش مفاهیم دینی در کنار بازی، برای کودکان ۵ تا ۱۰ سال

بر اساس گزارش روابط عمومی آستان قدس رضوی، معاون تبلیغات اسلامی حرم مطهر با تشریح خدمات و فعالیت‌های این رواق تخصصی عنوان کرد: مخاطبان برنامه‌های این رواق، کودکان ۵ تا ۱۰ ساله خواهند بود و در کنار بازی و سرگرمی‌های کودکانه، با برخی مفاهیم دینی و آموزه‌های حوزه زیارت نیز آشنا می شوند؛ همچنین برای ارتقاء کیفی برنامه‌های این رواق نیز از حضور مربیان و خادمیاران کودک حرم مطهر رضوی استفاده شده است.

شایان ذکر است ارائه خدمات در این رواق به کودکان کاملا رایگان بوده و به عنوان بخشی از خدمات حرم مطهر رضوی به زائران در طول سال، ارائه می‌شود، ضمن آنکه در طرح جدید توسعه فضاهای زیارتی و عبادی، بخش‌های اداری داخل حرم مطهر که امکان جابجایی داشته، به بیرون از فضای حرم مطهر منتقل شده تا ظرفیت رواق‌های حرم مطهر برای بهره‌مندی زائران، افرایش یابد.


چاپ   ایمیل

درباره ما

قالیشویی آراد یکی از اولین قالیشویی هایی می باشد که در سطح شهر تهران فعالیت خود را آغاز نموده است . این قالیشویی در ابتدا با یک تیم کوچک و در فضایی محدود کار خود را شروع کرد . با گذشت زمان و افزایش حجم سفارش مدیران قالیشویی آراد با افزایش پرسنل و افزودن به فضای کارخانه توانستند سهم بیشتری از این بازار را پشتیبانی نمایند .

تمام هدف پرسنل و مدیران قالیشویی آراد ارائه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان همشهری و جلب رضایت شماست .

آمار بازدیدکنندگان

197233
امروزامروز756
دیروزدیروز156
این هفتهاین هفته2106
این ماهاین ماه5382
کلکل1972335
44.200.194.255
US