چرا کیفیت خودرو داخلی پایین هست؟! / قالیشویی مکانیزه 22147704

به گزارش باشگاه خبرنگاران،آقای احمد نعمت بخش می‌گوید: ۸۶ درصد یک خودرو از قطعات تشکیل می‌شود بنابر این، کیفیت بین بدهی‌های خودروساز به قطعه ساز گم می‌شود.

به گفته او بر اساس آمار کدال بورس، خودروسازان به دلیل قیمت گذاری دستوری در حال زیان هستند؛ به خودروساز این اجازه را نمی‌دهند که به قیمت تمام شده، خودرو را بفروشند.

رحیمی، عضو کمیسیون صنایع مجلس گفته بود خودروسازان در کاهش کیفیت خودرو مقصر هستند، چرا که بدهی قطعه سازان را پرداخت نکرده و نمی‌توانند توقع و اعتراضی به کیفیت قطعات داشته باشند. قطعه سازان اکنون در حالت انحصاری فعالیت می‌کنند و باید در فعالیت هایشان بازنگری کنند.

همچنین نعمت بخش گفته بود مجوز افزایش قیمت‌ها فقط توانست بخشی از زیان خودروسازان را جبران کند، اما باید این نکته را مدنظر قرار دهید که همچنان صنعت خودرو با تحریم روبروست و همین امر تامین قطعات الکترونیکی را برای واحد‌های تولیدی سخت کرده است.


چاپ   ایمیل

درباره ما

قالیشویی آراد یکی از اولین قالیشویی هایی می باشد که در سطح شهر تهران فعالیت خود را آغاز نموده است . این قالیشویی در ابتدا با یک تیم کوچک و در فضایی محدود کار خود را شروع کرد . با گذشت زمان و افزایش حجم سفارش مدیران قالیشویی آراد با افزایش پرسنل و افزودن به فضای کارخانه توانستند سهم بیشتری از این بازار را پشتیبانی نمایند .

تمام هدف پرسنل و مدیران قالیشویی آراد ارائه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان همشهری و جلب رضایت شماست .

آمار بازدیدکنندگان

197294
امروزامروز58
دیروزدیروز192
این هفتهاین هفته245
این ماهاین ماه5992
کلکل1972945
44.200.194.255
US