امیرعبداللهیان: ما و سوریه در یک سنگر واحد هستیم / قالیشویی بلوار گلاب 44171391

به گزارش فارس، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (چهارشنبه) سوم فروردین ماه با استقبال فیصل المقداد همتای سوریه‌ای خود وارد فرودگاه دمشق شد.

وزیر خارجه کشورمان در بدو ورود به دمشق در جمع خبرنگاران ضمن ابراز خرسندی از حضور در سوریه، گفت: خیلی خوشحال هستم که امروز در پایتخت سوریه به همراه همکارانم حضور دارم. خرسندم که روابط تهران و دمشق در بهترین شرایط خود قرار داد و ما امروز از رابطه استراتژیک جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عربی سوریه سخن می‌گوییم.

وی افزود: امروز در کنار همه ابعاد روابط دو کشور، موضوع همکاری‌های اقتصادی و تجاری در صدر دستورکار ما قرار دارد.

وزیر خارجه با بیان این‌که مشورت‌های تجاری، اقتصادی و سیاسی دو کشور در بهترین سطح خودش جریان دارد، اظهار داشت: آنچه را که به نفع مردم دو کشور است، در دستورکار ما قرار دارد.

وی بیان کرد: ما در یک سنگر واحد هستیم و ایران از رهبری، دولت و مردم سوریه حمایت می‌کند.

به گزارش فارس، امیرعبداللهیان قرار است در این سفر ضمن دیدار و گفت‌وگو با فیصل المقداد وزیر خارجه سوریه با بشار اسد رئیس جمهور این کشور نیز دیدار و گفت‌وگو کند.

این سومین سفر امیرعبداللهیان به دمشق بعد از تصدی به وزارت خارجه است. او شهریور ماه و مهر ماه به دمشق سفر و با مقامات این کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.

لبنان مقصد بعدی سفر امیرعبداللهیان است.


چاپ   ایمیل

درباره ما

قالیشویی آراد یکی از اولین قالیشویی هایی می باشد که در سطح شهر تهران فعالیت خود را آغاز نموده است . این قالیشویی در ابتدا با یک تیم کوچک و در فضایی محدود کار خود را شروع کرد . با گذشت زمان و افزایش حجم سفارش مدیران قالیشویی آراد با افزایش پرسنل و افزودن به فضای کارخانه توانستند سهم بیشتری از این بازار را پشتیبانی نمایند .

تمام هدف پرسنل و مدیران قالیشویی آراد ارائه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان همشهری و جلب رضایت شماست .

آمار بازدیدکنندگان

196977
امروزامروز31
دیروزدیروز286
این هفتهاین هفته1504
این ماهاین ماه2820
کلکل1969773
3.238.121.7
US